Account Manager

Miejsce pracy: Rybnik

Opis stanowiska:

- Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
- Budowanie długoterminowych relacji i utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi kontrahentów
- Przygotowywanie ofert handlowych w odpowiedzi na zapytania klientów
- Monitorowanie działań konkurencji
- Analizowanie trendów rynkowych i dopasowywanie rozwiązań do potrzeb przedsiębiorców
- Bieżące raportowanie przebiegu i wyników pracy

Wymagania:

- Rzetelność, odpowiedzialność i samodzielność, wysoka kultura osobista
- Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z klientem
- Umiejętność pracy w zespole
- Determinacja w realizacji założonych celów
- Łatwość w poruszania się w środowisku biznesowym
- Prawo jazdy kat. B
- Dyspozycyjność (poszukiwanie klientów na terenie całego kraju)
- Wykształcenie wyższe (min. licencjat)
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży IT

Oferujemy:

- Stabilną pracę w doświadczonym i kreatywnym zespole
- Ciekawe wyzwania zawodowe i styczność z najnowszymi technologiami
- Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
- Ubezpieczenie na życie oraz pakiet medyczny z opcją rozszerzenia na rodzinę

Jeśli jesteś gotowa/gotowy podjąć to wyzwanie a twoje umiejętności i doświadczenie wpasowują się w powyższe wymagania, prześlij swoje CV na adres: cv@alan-systems.com. Prosimy o dopisek "Account Manager" w tytule wiadomości.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, w zakresie wykraczającym poza katalog ujęty w treści art. 221 Kodeksu pracy, przez ALAN Systems spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Rybniku, ul. Obwiednia Południowa 22, w celach prowadzenia przez ten podmiot postępowania rekrutacyjnego, którego aplikacja dotyczy.”

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji przez ALAN Systems spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Rybniku, ul. Obwiednia Południowa 22, w celu włączenia mojej aplikacji do bazy kandydatów tworzonej na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Rezerwujemy sobie prawo do odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

Facebookgoogle_pluslinkedin