Business Developer

Miejsce pracy: Rybnik

Opis stanowiska:

Praca na tej pozycji polegać będzie na pozyskiwaniu nowych kontaktów biznesowych, budowaniu relacji z przyszłymi klientami oraz rozwijaniu ich w odniesieniu do obecnych. Budowanie relacji biznesowych ma być spójne ze strategią rozwoju firmy i jednocześnie współgrać z działaniami sprzedażowymi w zakresie usług oferowanych przez firmę dla biznesu tak w Polsce jak i w Europie (a także na Świecie).

Wymagania:

  • Ponadprzeciętna komunikatywność i elokwencja
  • Naturalna zdolność do nawiązywania nowych znajomości
  • Głowa pełna nietuzinkowych pomysłów na dotarcie do nowych kontaktów
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z rozwojem biznesu oraz sprzedażą (najlepiej usług)
  • Rozumienie funkcjonowania biznesu w relacjach B2B
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy i chęci do częstego opuszczania biura, a także związana z tym (rozsądna) dyspozycyjność
  • Miejsce zamieszkania pozwalające na codzienną pracę w siedzibie firmy w Rybniku
  • Opcjonalnie:

  • Doświadczenie w branży IT
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Jeśli twoje pomysły na tą pracę są podobne do tych poniżej, to ta oferta NIE jest dla ciebie:

  • Mam telefon i komputer, więc całą tą pracę mogę wykonywać siedząc w domu
  • Wystarczy zrobić cold calling, wysłać mailing i leady same wpadną
  • Trzeba dać ogłoszenia, wypromować landing page, to klienci sami przyjdą
  • Potrzebuję sztabu ludzi aby móc cokolwiek zrobić, bo takich rzeczy nie da się robić inaczej
  • Oferujemy:

  • Interesującą pracę w niewielkim, niekorporacyjnym zespole sprzedażowo-marketingowym w ramach 100 osobowej firmy z ponad 20 letnią obecnością na rynkach światowych
  • Pełne wsparcie merytoryczne w zakresie funkcjonowania biznesu IT oraz oferty usług firmy
  • Satysfakcję z rozwoju zawodowego, bez wtłaczania w realizację sztywnych planów sprzedażowych, a zamiast tego realny wpływ na rozwój firmy
  • Racjonalne wynagrodzenie, uzupełniane o prowizje ze zrealizowanej sprzedaży
  • Pakiet firmowych benefitów (Multisport, ubezpieczenie, Medicover, lekcje językowe itp.)
  • Darmowy duży parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Jeśli jesteś gotowa/gotowy podjąć to wyzwanie a twoje umiejętności i doświadczenie wpasowują się w powyższe wymagania, prześlij swoje CV na adres: cv@alan-systems.com. Prosimy o dopisek "Business Developer" w tytule wiadomości.

    Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, w zakresie wykraczającym poza katalog ujęty w treści art. 221 Kodeksu pracy, przez ALAN Systems spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Rybniku, ul. Obwiednia Południowa 22, w celach prowadzenia przez ten podmiot postępowania rekrutacyjnego, którego aplikacja dotyczy.”

    Rezerwujemy sobie prawo do odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

    Facebooklinkedin