Software Test Engineer

Opis stanowiska:

- Praca z dokumentacją (tworzenie i weryfikowanie dokumentacji funkcjonalnej, wymagań)
- Planowanie, tworzenie, wykonywanie i automatyzacja testów
- Analizowanie i raportowanie wyników testów
- Zapewnienie poprawnego procesu zgłaszania błędów
- Wdrażanie testów regresyjnych w oparciu o analizę ryzyka

Wymagania:

- Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki ścisłe)
- Podstawowa znajomość technologii sieciowych (HTML, JavaScript, CSS, XML)
- Podstawowa znajomość zagadnień związanych z testowaniem aplikacji internetowych lub mobilnych
- Podstawowa znajomość dowolnego języka obiektowego (C#, Java, Python, Ruby, etc.)
- Sumienność i dokładność przy wykonywanych zadaniach
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- Zdolności analityczne
- Asertywność, kreatywność

Mile widziane:

- Min. 2 lata doświadczenie w testowaniu oprogramowania
- Doświadczenie w pracy z bazami danych (SQL)
- Znajomości środowiska Mac OS, iOS, Android
- Znajomość narzędzi do zarządzania błędami, wymaganiami oraz scenariuszami testowymi (np. TestLink, HP QC)
- Doświadczenie w pracy z narzędziami do automatyzacji testów (SoapUI, QTP, Selenium)
- Znajomość narzędzi do zarządzania projektem (Jira)
- Certyfikat ISTQB
- Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (SCRUM, Kanban)

Oferujemy:

- Stabilną pracę w doświadczonym i kreatywnym zespole
- Ciekawe wyzwania zawodowe i styczność z najnowszymi technologiami
- Udział w międzynarodowych projektach
- Możliwość uczestnictwa w zajęciach językowych
- Ubezpieczenie na życie oraz pakiet medyczny z opcją rozszerzenia na rodzinę

Jeśli jesteś gotowa/gotowy podjąć to wyzwanie a twoje umiejętności i doświadczenie wpasowują się w powyższe wymagania, prześlij swoje CV na adres: cv@alan-systems.com. Prosimy od dopisek "TESTER OPROGRAMOWANIE" w tytule wiadomości.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę ALAN Systems dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Rezerwujemy sobie prawo do odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.