Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Rybnik lub Gliwice

Opis stanowiska:

Szukamy doświadczonej osoby, która wesprze nas w realizacji działań rekrutacyjnych, posiadającej umiejętność pozyskiwania talentów z branży IT.
Jeżeli działasz z zapałem i pozytywną energią – dołącz do nas!

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie:

• aktywne poszukiwanie specjalistów IT, zgodne potrzebami firmy
• docieranie zarówno do aktywnych, jak i pasywnych kandydatów
• realizacja wielokanałowych akcji informacyjnych o prowadzonych rekrutacjach
• dopasowanie metod działania do aktualnie poszukiwanych pracowników
• podejmowanie działań ukierunkowanych na kandydatów o oczekiwanych przez firmę kwalifikacjach
• współtworzenie profilu poszukiwanego kandydata poprzez współpracę z kierownictwem
• wsparcie aktywności firmy w zakresie employer brandingu przy współpracy z działem marketingu i PR

Wymagania:

• Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu wysokiej jakości specjalistów IT
• Kreatywność, by maksymalizować efekty działań rekrutacyjnych
• Inicjatywa i samodzielność w działaniu
• Komunikatywność i wysokie kompetencje interpersonalne

Oferujemy:

• Stabilną pracę w doświadczonym i kreatywnym zespole
• Ciekawe wyzwania zawodowe i dobrą atmosferę do pracy
• Możliwość dołączenia do zajęć językowych z native speakerami
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie na życie oraz pakietu medycznego z opcją rozszerzenia na rodzinę
• Możliwość dołączenia do programu MultiSport

Jeśli jesteś gotowa/gotowy podjąć to wyzwanie a twoje umiejętności i doświadczenie wpasowują się w powyższe wymagania, prześlij swoje CV na adres: cv@alan-systems.com. Prosimy o dopisek "Specjalista ds. rekrutacji" w tytule wiadomości.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, w zakresie wykraczającym poza katalog ujęty w treści art. 221 Kodeksu pracy, przez ALAN Systems spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Rybniku, ul. Obwiednia Południowa 22, w celach prowadzenia przez ten podmiot postępowania rekrutacyjnego, którego aplikacja dotyczy.”

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji przez ALAN Systems spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Rybniku, ul. Obwiednia Południowa 22, w celu włączenia mojej aplikacji do bazy kandydatów tworzonej na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Rezerwujemy sobie prawo do odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

Facebookgoogle_pluslinkedin